Ja ongi tarvis veidi rohkem hoolida! Ja näha enda kõrval seismas teist ... Siis kui ei jaksa, tuleb ainult uskuda, et rõõm mis tuleb, tuleb südameist.

(Koeru Hooldekeskuse hümn (M. Olesk, T. Kristal)

Info.

Sihtasutus Koeru Hooldekeskus Ida 2, Koeru alevik, 73001 Järvamaa Infolaud Tel: 555 31 130 e-mail: info@koeruhk.ee arveaadress: koeruhk@e-arvetekeskus.eu

Külastaja meelespea

Selleks, et kõik tunneksid end mugavalt ja hästi, tuleb külastajatel tähelepanu pöörata järgmistele punktidele:

1. Külastusaeg on esmaspäevast pühapäevani kell 10.00-20.00.

2. Osakonda ei siseneta välisjalatsites ja välisriietes. Vahetusjalatsite puudumise korral, on sisevalvetöötaja käest võimalik osta sinised kilesussid (0,15 eurot paar), välisriided tuleb paigutada fuajees asuvasse garderoobi.

3. Enne külastatava poole suundumist tuleb pöörduda sisevalvetöötaja poole, kes helistab osakonda ette ja teavitab personali, et klient ei peaks tundma ebamugavust, kui külaline saabub  hooldusprotseduuride ajal. Vajadusel tuleb osakonna hooldaja külalisele fuajeesse vastu.

4. Sisevalvetöötajal on õigus peatada ebakaines olekus külastaja viibimine hooldekeskuses.

5. Hooldekeskusesse on keelatud sisse tuua alkohoolseid jooke, narkootilisi aineid, ohtlikke esemeid või  külm- ja tulirelvi, koduloomi (koerad, kassid).

6. Keelatud on hooldekeskuse vara viimine ühest ruumist teise või hooldekeskusest välja.

7. Suitsetada tohib ainult selleks ettenähtud ruumides või õues.

8. Hooldekeskuse hoone tutvustamine toimub eelneva kokkuleppe alusel kell 09.00-16.00. Hoonet tutvustavad järgmised töötajad: juhataja, hooldusosakonna juhataja, vanemõde, sotsiaaltöötaja.