Ja ongi tarvis veidi rohkem hoolida! Ja näha enda kõrval seismas teist ... Siis kui ei jaksa, tuleb ainult uskuda, et rõõm mis tuleb, tuleb südameist.

(Koeru Hooldekeskuse hümn (M. Olesk, T. Kristal)

Info.

Sihtasutus Koeru Hooldekeskus Ida 2, Koeru alevik, 73001 Järvamaa Infolaud Tel: 555 31 130 e-mail: info@koeruhk.ee arveaadress: koeruhk@e-arvetekeskus.eu

 

 

KÜLASTAJA MEELESPEA

Olete teretulnud oma lähedasi külastama ja meie majaga tutvuma. Oleme tänulikud, kui enne lähedasele külla tulemist annaksite sellest teada vanemhooldajale/vanemtegevusjuhendajale. 

Selleks, et kõik tunneksid end mugavalt ja hästi, tuleb külastajatel tähelepanu pöörata järgmistele punktidele:

 1. Külastusaeg on esmaspäevast pühapäevani kell 10.00-20.00.

 2. Kliendi tuppa ei siseneta välisjalatsites ja välisriietes. Vahetusjalatsite puudumise korral, on osakonna töötajate käest võimalik osta sinised kilesussid (0,15 eurot paar).

3.  Enne külastatava poole suundumist tuleb pöörduda osakonnas tööl oleva töötaja poole, kes registreerib külastuse ja juhatab külalise õigesse tuppa või külalistetuppa

4. Juhul, kui Te ei te, kuhu majja saabudes minna, tutvuge fuajees oleva majajuhiga või helistage samas asuvatel telefonidel ning Teile tullakse vastu. 24/7 üldtelefon 555 31 130

5. Igal töötajal on õigus peatada ebakaines olekus külastaja viibimine hooldekeskuses.

6. Hooldekeskusesse on keelatud sisse tuua alkohoolseid jooke, narkootilisi aineid, ohtlikke esemeid või  külm- ja tulirelvi, ilma eelneva kooskõlastuseta koduloomi (koerad, kassid).

7. Keelatud on hooldekeskuse vara viimine ühest ruumist teise või hooldekeskusest välja.

8. Hooldekeskuse siseruumides on suitsetamine keelatud.

9. Hooldekeskuse hoone tutvustamine toimub ainult eelneva kokkuleppe alusel (tel 555 08 744) tööpäeviti kell 09.00-16.00. Hoonet tutvustavad järgmised töötajad: juhataja, teenuste juht, vanemõde, sotsiaaltöötaja. 

10. Müükide, tootetutvustuste või muude kampaaniate korraldamine hooldekeskuse hoones või territooriumil on lubatud üksnes eelneval kokkuleppel juhatajaga (tel. 555 08 744)

11. Hooldekeskuses pildistamine ja filmimine on lubatud ainult eelnevalt kokkuleppel, vältimaks meie elanike iskuandmete (sh pilt) lubamatut levimist.

 

Täname, et hoolite ja arvestate meie elanikega!