Aprillikuu tegemised päevakeskuses

Aprillikuu tegemised päevakeskuses

Aprilli algul toimus meie saalis ülestõusmispühadele pühendatud jumalateenistus koos armulaua ja mälestamisega. Jumalateenistust viis läbi EELK Koeru kiriku õpetaja Kristi Sääsk.

Teisel nädalal korraldasime märtsi ja aprillikuu sünnipäevalastele ühise sünnipäeva tähistamise. Sõime kringlit ja kuulasime laululapsi. Oli meeleolukas pidu.

Kuu keskel toimus naljakates kostüümides disko. Kliendid said tantsida ja mängida ka õhupallidega. Osalejatele väga meeldis ja kõik olid väga rõõmsad.

Rääkisime klientidega kevadistest tähtpäevadest, nagu karjalaskepäev, künnipäev, jüripäev  ja ristipäevad. Sai ka koos lauldud ja mõistatusi mõistatatud, meenutatud nooruspõlves kogetut.

Ühel päeval käis päevakeskuses kevadistest rõõmsatest pühadest rääkimas ka EELK Koeru kiriku õpetaja ja meie hingehoidja Kristi Sääsk ning kliendid said liblikat meisterdada. Kõik osalejad lõid kaasa ja oli väga tore koos olemine.

Kuu lõpetas harrastusteater „Hageri  H.H.H.“  muinasjutulise näidendiga  „ Kas meil on aega veel“.   Vaatajaid oli palju, sai naerda ja etendus meeldis kõigile.

Aitäh  päevakeskuse töötajatele ja kõikide teiste osakondade töötajatele, tänu kellele said kliendid nii rohkearvuliselt üritustel osaleda. Täname.

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •  


Skip to content