Koeru Hooldekeskuse naised said taas väga head tulemused hooldustöötajate kutsevõistlustelt

Koeru Hooldekeskuse naised said taas väga head tulemused hooldustöötajate kutsevõistlustelt

7. juulil 2022 toimusid Aegviidus Nelijärve Puhkekeskuses üle-eestilised VI hooldustöötajate kutsevõistlused. Kutsevõistluste eestvedajaks on Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukoda ja seekordseks korraldajaks oli eelmiste võistluste võitjana Koeru Hooldekeskus.
Kutsevõistlused olid Koerule ka sel aastal edukad. Individuaalvõistluses saavutas Moonika Allmere 2. ja Taimi Oja 3. koha, meeskondlikult jagati võrdsete punktidega esikohta Benita Koduga. Osalejatel tuli lahendada kaks ülesannet: üks individuaalselt ning teine meeskondlikult.
Esimeses ülesandes tuli võistlejatel riietuda isikukaitsevahenditesse nii nagu nad siseneksid COVID-19 viirushaige patsiendi palatisse. Mänguliselt tuli läbida kaks tsooni, nö „puhas tsoon“ ja „kontaktsete tsoon“. Kohtunikud jälgisid hoolega, kas hooldustöötaja teeb toimingud õiges järjekorras ning kas isikukaitsevahendite kasutamine toimub nõuete kohaselt. Teises ülesandes moodustati 2-liikmelised võistkonnad, kus tuli lahendada kirjalik test teemal “Dementsusega isiku hooldus”. Test koosnes nii avatud kui ka valikvastustega küsimustest. Näiteks tuli leida vastused küsimustele, kuidas ja mil viisil suhelda äreva dementsusega inimesega? ja millele mõelda, kui klient on motoorselt rahutu ja samas kõnetu? Võistlejatel ei olnud abivahendite kasutamine lubatud, kuid samas oli neil piiramatu aeg.
Kutsevõistluste eesmärgiks on väärtustada hoolekandeasutustes töötavate hooldustöötajate igapäevatööd läbi võistluskogemuse, ühildada erinevate hoolekandeasutuste parimad praktikad, parendada klientide rahulolu ning suurendada usaldust hoolekandesüsteemi vastu.
Võitjate auhinnad pani välja SleepAngel Eesti ja osalejate kingikoti täitsid Källomäe talu ja Dementsuse Kompetentsikeskus.
SA Koeru Hooldekeskus tänab kõiki osalejaid!
Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •  


Skip to content