Maikuu tegemised päevakeskuses

Maikuu tegemised päevakeskuses

Kuu algul tegime üheskoos korda meie kalmistu.

Emadepäeva tähistasime piduliku kontserdiga oma saalis . Sai kuulda emadele pühendatud luuletusi ja laulsime laule.

Tänulik ma olen Sulle kõige selle hoole eest,

mis kord kinkisid sa mulle,

kui kord olin väikene.

Ma tänutäheks Sulle kingin

Soojad sõnad südamest,

Kuldse kuu ja tähekesed

Toon Sul´ alla taevalaest.

Kuu keskel oli spordipäev. Kes osaledes, kes pealt vaadates, kõik osakonnad võtsid osa. Oli väga lõbus koos õues võimelda ja palli visata. Kliendid jäid rahule. Tänud kõigile osalejatele ja abilistele!

Taas tuli meile EELK Koeru Maarja-Magdaleena kiriku õpetaja ja meie hingehoidja, kes viis päevakeskuses läbi  suvistepühade jututoa. Sai üheskoos kuulata õpetajat nii jutustamas, kui laulmas ja pilli mängimas. Kliendid said osaleda ka kiriku jaoks kaunistuse tegemisel.

Sel aastal oli maikuu ka mõnusalt soe ja nelipühade jumalateenistuse pidasime õues. Nii hea oli istuda suurte puude all, kuulata teenistust, laulda ja kuulata ka lindude hääli ja tunda tärkava looduse lõhnu.

Kuu lõpetasime  kunstipäevaga, mida olime kutsunud läbi viima Lia Peets`i. Päevakeskuse kõik töötajad osalesid samuti klientide juhendamises ja toetamises, et kõigi ideed lõpuks ka tulemuseks saaks. Sai kujundatud ja värvitud rätikuid ja kotte tekstiilivärvidega. Tulemused olid väga toredad ja mis peamine, ideest kuni lõpuni klientide enda tehtud.

Tänan väga kõiki, kes on osalenud meie tegemistes ja ootame teid ka edaspidi osalema. Erilised tänud osakondade töötajatele, tänu kellele on inimesed jõudnud osalema ja sellega on nende päevades rohkem värvi. Aitäh.

Ülevaate pani kirja päevakeskuse vanemtegevusjuhendaja Liisi

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •  


Skip to content