Meie töötajad

Koeru Hooldekeskuse personal

Terje Teder

juhatuse liige

telefon: 555 08 744
e-post: terje@koeruhk.ee

Anneli Eelmaa 

teenuste juht

telefon: 383 9202
mobiil: 518 7635
e-post: anneli@koeruhk.ee

Olga Jürma

Haldus- ja hankejuht

telefon: 5305 4738
e-post: olga@koeruhk.ee

Annes Sapp

pearaamatupidaja-finantsist

telefon: 555 16 299
e-post: annes@koeruhk.ee

Kätlin Lanno

personali- ja kommunikatsioonitöötaja

telefon: 555 19 763
e-post: katlin@koeruhk.ee

Malle Põldver

sotsiaaltöötaja

telefon: 555 22 193
e-post: malle@koeruhk.ee

Hirja Tamp

vanemõde

telefon: 526 9641
e-post: hirja@koeruhk.ee

Kaia Iva

konsultant-projektijuht

 

telefon: 5557 6916

e-post: kaia@koeruhk.ee

Klient on meile võrdväärne partner

Osakonna numbrid

Osakonnad

1A – 555 27 731

2A – 555 28 371

3A – 555 28 642

1B – 555 31 908

2B – 555 36 403

3B – 555 41 807

4B – 555 43 386

1C – 555 46 316

Erihoolekandeteenused0%
Üldhooldusteenused0%
Õendusabi0%