Meie töötajad

Koeru Hooldekeskuse personal

Terje Teder

juhatuse liige

telefon: 555 08 744
e-post: terje@koeruhk.ee

Anneli Eelmaa 

teenuste juht

telefon: 5187 635
e-post: anneli@koeruhk.ee

Olga Jürma

Haldus- ja hankejuht

telefon: 5305 4738
e-post: olga@koeruhk.ee

Annes Sapp

pearaamatupidaja-finantsist

telefon: 555 16 299
e-post: annes@koeruhk.ee

Kätlin Lanno

personali- ja kommunikatsioonitöötaja

telefon: 555 19 763
e-post: katlin@koeruhk.ee

Malle Põldver

sotsiaaltöötaja

telefon: 555 22 193
e-post: malle@koeruhk.ee

Kerlyn Kotkas

õendusjuht

telefon: 526 9641
e-post: kerlyn@koeruhk.ee

Kaia Iva

konsultant-projektijuht

e-post: kaia@koeruhk.ee

Klient on meile võrdväärne partner

Osakonna numbrid

Osakonnad

1A – 58 363 219

2A – 58 259 561

3A – 58 142 984

1B – 58 387 851

2B – 58 404 762

3B – 58 437 631

4B – 58 454 823

1C – 58 532 613

Erihoolekandeteenused0%
Üldhooldusteenused0%
Õendusabi0%