PKC Eesti heategevuslik initsiatiiv – anname abikäe Koeru Hooldekeskusele

PKC Eesti heategevuslik initsiatiiv – anname abikäe Koeru Hooldekeskusele

03.04.2020 jõudis hooldekeskusesse imeline kingitus PKC Eesti AS-i töötajatelt – uus pesuraam lamajate pesemiseks.

Veidi enne sõbrapäeva saime üllatava telefonikõne, et PKC töötajad tahaksid meile sõbrapäevakingitust teha aga nagu tänapäeval kombeks, küsiks enne, mida kingisaajal vaja on. Meie aga otsisime just võimalusi uue pesemisraami soetamiseks. Lahke pakkumine üllatas küll meie teenuste juht Annelit päris korralikult aga õnneks äsja päevakorras olnud vajadus tuli kohe meelde. Vahetult peale sõbrapäeva saime juba kirja Siiri Reedo`lt , PKC Eesti AS-i HR Managerilt , kust ta teatas et  heategevuslik küpsetiste müük, mille planeerisime korraldada PKC Eesti poolt hooldekeskusele vajalike abivahendite soetamiseks, sai  teoks!  Ettevõtmise eestvedaja Siiri soovis  jagada meiega oma heameelt – minu toredad PKC kolleegid tulid ettevõtmisega rõõmuga ja väga aktiivselt kaasa. Avasime oma müügileti Ülemiste Citys meie hoone fuajees ning meie töötajate poolt valmistatud ilusaid ja maitsvaid küpsetisi tuli tõesti palju ning kogusime oodatavast suurema summa teie abistamiseks ning pesuraami soetamiseks!

Seejärel täpsustasid Anneli ja Siiri juba vajaliku abivahendi detaile ja tellimus anti töösse. Plaanis oli lisaks korraldada üks tore ühine sõprade kohtumine Koerus kuhu PKC rahvas ka oma neljajalgsed kontorikaaslased oleks kaasa võtnud. Paraku olime sunnitud eriolukorra tõttu kohtumise määramata ajani edasi lükkama aga kingitus jõudis reedel kohale ning esmaspäeval (peale nõuetekohast 36-tunnist karantiinis hoidmist) meie 2A osakonnani. Just nemad vajasid seda abivahendit kõige rohkem  ning nii leidiski raam endale koha just seal.

Siiri Reedo kirjutas:  “Oleme väga õnnelikud, et saime teile abiks olla ja et pesuraam on nüüdseks õnnelikult teieni jõudnud! Olen omaltpoolt väga tänulik ka oma suurepärastele kolleegidele, kes suure südamesoojuse ja pühendumisega kaasa lõid. Usun väga, et lisaks sellele, et saime abiks olla pesuraami soetamisel, avab selline tore ettevõtmine inimeste silmi ja tugevdab tunnetust, et oleksime lähemal meie eakatele ja muidugi kõigile neile, kes inimlikku soojust, abi ja tähelepanu vajavad.”

Meie siin Koeru hooldekeskuses oleme tegelikult senini veel üllatusest keeletud sellise kingituse üle ning täname kogu südamest Siirit ning kõiki nii küpsetamisel, küpsetiste müügil kui ostmisel osalenud PKC Eesti AS-i töötajaid ning kõiki teisi oma panuse andnuid. Jääme ootama teid Koerusse külla, et saaksime omapoolsed tänusõnad ka vahetult edastada. AITÄH!

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •