Saada emadepäevaks kaart!

Saada emadepäevaks kaart!

Ühineme Eesti Sotsiaalasutuse Juhtide Nõukoja üleskutsega:

Palun saatke emadepäevaks hooldekodus viibivatele emadele paberpostkaardid. Saatke neid palju ja tehke rõõmu eriolukorras viibivatele emadele hooldekodus. Paber on infektsionistide sõnul kõige väiksema ajaühikuga viirusekandja ja paber kannatab desinfitseerimist. Hea kui kaardid jõuavad hooldekodudesse kolm päeva varem, et saaksime kaarte hoida paar päeva karantiinis.

Eesti Vabariigis kehtiva eriolukorra tõttu pole võõrastel inimestele hooldekodudesse sisenemine lubatud.

Sisenemise keeluga kaitseme oma eakaid. Me kõik soovime, et meie eakad lähedased elaksid tervetena üle karantiini aja ja me saaksime suvekuudel rõõmsatena kohtuda. Lilli hooldekodud vastu võtta ei tohi, see on liiga suur viiruse leviku risk eakatele. Lilli, s.h. potililli ei saa desinfitseerida ega karantiini panna ja seega palume kõigil austada eakate tervist. Kõik head ideed emade õnnitlemiseks hooldekodus, mis samas kaitseks emasid – on teretulnud! Maire Koppel, Juhatuse esimees ,Eesti Sotsiaalasutuse Juhtide Nõukoda 

Meile saab kirja saata aadressil:  Ida tn.2, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa. Kindlasti märkige lisaks meie asutuse nimetusele kirjale ka kaardi saaja nimi.

/Foto: pistik.net /

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •