Suvekool

Suvekool

16.-18.07.2019 osalesime esmakordselt Harjumaal Pedase Puhkekeskuses Vaimupuu Suvekoolis ja Erivajadustega Inimeste XV Suvepäevadel.  Suvekoolis toimusid erinevad koolitused ja töötoad kus meie inimesed aktiivselt osalesid: meediakoolitus, fotokoolitus, tantsu- ja laulu töötuba, maalimise, taaskasutuse , looduses liikumise ja käitumise töötoad. Ühe päeva saime veeta Tallinna Loomaaias kus Aleksei Turovski esmalt ülipõnevas loengus loomade tajusid tutvustas ning seejärel vaatasime loomaaias ringi giidide saatel. Töötubades valmisid vahvad tööd ning omandati uusi teadmisi. Ühel õhtul olid aga üllatuskülalisteks FC Flora jalgpallurid kellega koos pallilahinguid peeti. Ning muidugi õhtused tantsumaratonid kus nõrkemiseni tantsida sai. Suvekooli muljed võtavad osalejad ise kokku nii:

Reivo: Mul oli väga lõbus, sain palju naerda, lustida ja mängida. Jalgpalluritelt sain uusi nippe, meeldis ansambel Laine, ma polnud neid kunagi näinud. Seal olid kõik inimesed väga viisakad.

Urve: Sain palju tantsida, söögid olid head, jalgpallis võitsin – lõin palli väravasse!

Katrin: Tunne on kohe liiga hea, tore seltskond, palju häid elamusi. Huvitav oli vaadata teiste esinemisi. Õppisin pildistamist ja tegin mitu ilusat pilti.

Arno: Tallinna loomaaias meeldis väga käia, söögid maitsesid.

Aivar: Looduse töötoas osalemine oli huvitav, sain teada kuidas käituda – prügi ei tohi maha visata! Hea, et sain suvepäevadel osaleda.

Mari: Sain tantsida hea muusika saatel, loomaaias oli huvitav, saime esineda. Nägin palju sõpru.

Roland: Soovin, et suvepäevad toimuksid järgmine aasta ka.

Tõnis: Ilus koht oli, äge pidu!

Täname Vaimupuu meeskonda suurepärase ja õpetliku ürituse korraldamise eest!

 

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •