Tervis on esmatähtis!

p

Tervis on esmatähtis!

Oleme seadnud prioriteediks hooldekeskuse elanike ja töötajate tervise kaitsmise ja novembri alguses aktiivselt tegelenud vaktsineerimisega COVID-19 ja gripi viiruste vastu. Gripivaktsiine on tehtud üle kahesaja- kõigile soovijatele. Üldhooldusteenuse klientidest on meil vaktsineeritud COVIDi vastu 96,33%, neist tõhustusdoosi on saanud 55 inimest ehk kõik, kes seda praegu vajasid. Erihoolekandeteenustel on vaktsineeritus 97,32% ja samuti tõhustusdoosid tehtud. Viie ööpäevaringsete teenuste kliendi puhul on neil endil või nende eestkostjatel vaja veel nõustamist ja arstidega konsulteerimist. Tervishoiuvaldkonna spetsialistide poole pöördumist peame info saamiseks väga oluliseks ja näiteks täna käis töötajatele infotundi tegemas Eesti Haigekassa poolt ekspert-nõustajana dr Ingrid Alt Paidest, Vee Perearstikeskusest. Saime paljudele küsimustele vastused ja oleme tänulikud arusaadavate, tõenduspõhiste kuid lihtsas sõnastuses antud selgituste eest. Nii oskame ka oma elanikele paremini infot jagada. Igapäevaselt toetab ja nõustab meie elanikke terviseküsimustes Koeru Arstikeskusest dr Riina Lääne ja meie oma maja meditsiinitöötajad ning pakume vajadusel individuaalsete konsultatsioonide võimalust. Selleks on meile abikäe ulatanud meie nõukogu liige, AS Järvamaa Haigla õendusjuht Maire Raidvere.

Meie töötajate ja elanike vaktsineeritus läheneb maksimumile ning me oleme otsustanud, et me ei võta hoolekandeasutusse uusi elanikke kui nad ei ole nõus vaktsineerimisega. Samuti ei saa Koeru Hooldekeskuses uuest aastast töötada ega praktikat sooritada kui ei ole vaktsineeritud. See on vajalik nii meie elanike kui töötajate tervise ja ka elu kaitseks.

COVID-19 läbipõdemine on väga ohtlik, seepärast on väga oluline enda tervise eest hoolitseda ja kindlasti vaktsineerida. Vaktsineerimisalane info on koondatud lehele https://vaktsineeri.ee/ .

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •