Tervist edendav projekt meie asutuses

Tervist edendav projekt meie asutuses

 

SA Järvamaa tunnustas meie liikumist edendavat projekti Järvamaa aasta 2022 terviseteokese auhinnaga 19.10.2022 Paide Muusika – ja Teatrimajas.

Facebooki grupp Liikumine teeb head algatas veebruaris hooldekeskuses liikumissarja Iga samm loeb! Idee algatajaks ja grupi loojaks on meie DEM osakonna hooldaja Moonika Allmere, kes kaasas aktiivselt teisi maja töötajaid. Liikumissarjaga liitunud osalejatelt sai see algatus positiivse tagasiside ja oli mõlemale poolele tõsiseks väljakutseks.

Selles väljakutses osales veebruaris kokku 23 inimest, kellest töötajaid 5 erinevast üksusest (Mündi, toitlustus, haldus, meditsiin ja kontor)  ja 4 erinevast osakonnast (II A, IV B, II B ja DEM).

Tervisliku liikumise peamine eesmärk oli õues liikumise tähtsustamine oma füüsilise ja vaimse tervise heaks. Oluline on leida iga päev väikenegi aeg iseendale, see laeb ja toetab inimeses uut energiat ning korrastab mõtteid.

Kõndimas käidi sageli ühiselt ja organiseeritult, postituste juurde lisati vahvaid fotosid ja ehedaid emotsioone. Tekkisid nö kõnnitiimid!

Eriti soovime tunnustada II B tegevusjuhendaja Marikat, kes viis kõnniringidele ka oma osakonna kliendid.

Kokku kõndisime veebruarikuu jooksul 3 226 838 sammu!

Idee oli nii hea, et oleme seniajani jätkanud Moonika eestvedamisel igakuiselt sammude kogumist ning  kevadel korraldasime heategevuskõnni hooldekeskuse töötajate, elanike ja kogukonnaliikmetega Ukraina sõjapõgenike toetuseks.

Liikumine teeb head!

FB: https://www.facebook.com/liigumekoos

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •  


Skip to content