Uuendatud ruumid ootavad elanikke.

Uuendatud ruumid ootavad elanikke.

Aasta alguses valmisid hooldekeskuses uued ruumid dementsusega inimestele teenust pakkuvas DEM osakonnas. Võimaldame nüüd ka lühiajalist ööpäevaringset üldhooldusteenust (1 ööpäev kuni 1 kuu). Nt kui kodus lähedast hooldav inimene ise haigestub või soovib minna nädalaks puhkusele, saab hooldatava tuua meie juurde. Pakume teenusel viibimise ajal hooldust, turvalist ja äsja renoveeritud kohandustega elukeskkonda, aitame sisustada päeva teraapiliste tegevustega ning ilusa ilma korral saab viibida õues spetsiaalselt dementsusega inimestele loodud teraapiaaias.

Dementsusega inimestele on uuendatud osakonnas vabu kohti ka pikaajalisele hooldusteenusele. Huvi korral palume ühendust võtta teenuste juhi Anneli Eelmaaga tel 5187635.

Lisaks ruumidele on mitmeid muutusi läbinud teenuse sisuline pool. Tänu uutele elutubadele ja avaramatele ruumidele saame pakkuda toimetamist väiksemates gruppides ja individuaalselt,  suuremat rõhku paneme füüsilist aktiivsust toetavatele tegevustele. Juurde on soetatud erinevaid teraapiavahendeid, muusikahuvilised saavad mängida klaverit või hoopis kuulata muusikat privaatselt, avaras köögis küpsetatakse ühiselt ning kohe algavad rohenäppudel kiired päevad teraapiaaias. DEM üksust juhib sellest aastast  meie kauaaegne päevakeskuse vanemtegevusjuhendaja Annely Perejainen kellel jätkub oskusi ja ideid iga elaniku toetamiseks ning oma meeskonna juhendamiseks. Väga oluliseks peame senisest enam lähedaste kaasamist ning koostööd. Soovi korral on lähedastel võimalik meie majas ka ööbida.

Ootame teid hooldekeskuses pakutavaga tutvuma tööpäeviti kella 9-16, eelneval kokkuleppel saab vaatama tulla ka õhtuti või nädalavahetusel. Aja kokku leppimiseks helistage juhataja Terje Teder`ile tel 55508744.

Koeru Hooldekeskusele on omistatud dementsusesõbraliku asutuse märgis.

 

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •