Mälukohvik

Mälukohvik

Koeru kogukonna hoovimüügipäev toimus 31.07.2021. Koeru Hooldekeskuse Mälukohvik oli imelises teraapia- ja tundeaias, mis on rajatud spetsiaalselt dementsusega inimestele. Kohvikus pakkusime maitsvaid küpsetisi, koduleiba, aromaatset kohvi, värskeid marju ning müügil olid klientide valmistatud käsitöötooted. Kohapeal valmisid soovijatele imelised pannkoogid, mille kõrvale pakkusime maasikamoosi. Lisaväärtusena osales meie kohvikus Hanna-Stiina Heinmets ühingust MTÜ Elu Dementsusega.

Hoovimüügipäevale olid kohale tulnud ka meie klientide lähedased, kellele saatsime eelnevalt kutsed. Lähedastega koos oli mõnus nautida aia ilu, kohvikust soetada meelepärane hõrgutis ning Hanna-Stiinalt professionaalset nõu ning ka põnevatest mälutreeningu harjutustest osa võtta. Kõigil soovijatel oli võimalus saada Dementsuse sõbraks, osaledes infotunnis. Kogu päeva jooksul käis meie kohvikust läbi ca 130 inimest.

See päev oli eriline ja põnev nii klientide kui ka töötajate jaoks. Klientidele meeldis väga, et külas olid nende lähedased, huvilised käisid ka siseruume uudistamas ning inimeste eluga hooldekeskuses tutvumas. Külastajad olid väga huvitatud dementsussündroomi informatsioonist ning lähedased said omavahel  kogemusi jagada.

Mälukohviku meeskond – Evelin koos tütardega, Moonika, Evelyn, Annely, Terje – on innustunud. Sellist kokkusaamisvormi on vaja, me oleme olulised, meie vastu tunti huvi ja meie saame anda oma panuse kogukonnale.

Südamlik tänu Hanna-Stiinale ja noorterapeut Hillele, meie kohvikule lisaväärtuse loomise eest.

Suur tänu Terjele, kes toetab alati selliseid põnevaid ideid ja ettevõtmisi nõu ja jõuga ja osaleb ise alati aktiivselt kaasa!

Aitäh Sulle, Rein, pannkookide eest!

Suur tänu päevakeskuse küpsetajatele vahvlite eest!

Kummardus DEM osakonna naiskonnale, kellega koos kohvikut pidasime ja ka nendele, kes tööl olid!

Meie kohvik on avatud juba järgmisel aastal, 30.07.2022!

 

Annely Perejainen

DEM osakonna juht

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •