Märtsikuu tegemised päevakeskuses

Märtsikuu tegemised päevakeskuses

Naistepäeva eelsel nädalal sai päevakeskuses meisterdada kaarte ja värvida pilte.  Rahvusvahelist naistepäeva tähistasime üheskoos saalis, kus tantsumuusikat mängisid Toomas ja Age. Lisaks käis Koeru muusikakoolist mitme looga kliente rõõmustamas  noormees akordioniga. Esines ka meie koor „ Helisevad noodid“. Koori juhatas Anne Pindre. Muusika ja tantsimine rõõmustas kõiki. Rääkisime ka naistepäevast ja kaasasime kliente (mehi), kes esitasid kordamööda teemakohast luulet.

Emakeelepäeva puhul lugesime emakeelset luulet. Osalejad lugesid kordamööda, kuulasid teisi ja rõõmustasid  emakeele ilusa kõla üle.

Märtsi keskel vaatasime saalis filmi „ Suur maalritöö“. Vaatajaid kogunes väga palju, tagasiside oli väga hea ja kindlasti vaatame veel.

Osalesime 17. vabariiklikul erivajadustega inimeste teatripäeval Sindis. Tegime ise teatrit ja vaatasime ka teiste esitatud lavastusi.

Seoses kevadiste tähtpäevadega kutsusime päevakeskusesse rääkima ka EELK Koeru Maarja- Magdaleena koguduse õpetaja Kristi Sääsk´i. Rääkisime palmipuudepühast ja ülestõusmispühadest. Koos värvisime paksemast paberist munakujulisi kaunistusi, mis õpetaja viis Koeru kirikusse lühtrile kaunistuseks. Nii tore, et saime kaasa lüüa oma koduse kiriku kaunistamisel. Suured tänud EELK Koeru Maarja-Magdaleena koguduse õpetajale Kristi Sääsk-le tutvustamast meie klientidele kevadisi kiriklikke tähtpäevi.

Ülestõusmispühade eelsel nädalal värvisime mitmeid erinevaid värve ja pabereid kasutades pühadeteemalisi pilte, lõikasime ja kleepisime kokku kaarte. Sai ka päris ehtsaid kanamune värvitud, sibulakoori ja punapeeti kasutades.

Kuu viimasel päeval käis meil külas Järva-Jaani segakoor. Kontsert kestis pisut alla tunni ja meeldis klientidele väga. Sai kuulda ka kauneid ning varem kuulmata laule.

Tänan väga päevakeskuse töötajaid, kes aitasid üheskoos tegevusi läbi viia ja töötajaid, kes osakondadest kliente päevakeskuse üritustele aitasid tulla.

Päevakeskuse vanemtegevusjuhendaja Liisi Laidsalu

 

Jaga teistega:
  •  
  •  
  •  
  •  


Skip to content